uchwytlcd.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Montaż biurkowy 4 monitorów LCD/LED

Strona główna  »  Artykuły  »  Montaż biurkowy 4 monitorów LCD/LED


Montaż biurkowy 4 monitorów LCD/LED
Zastanawiasz się w jaki sposób zainstalować 4 monitory LCD/LED do biurka, tak by zapewnić jak największą przestrzeń na biurku oraz odpowiednio dostosować ekrany monitorów do własnych potrzeb? Rozwiązaniem Twojego problemu może być uniwersalny uchwyt biurkowy LC-UB 427 Elegant, który pozwala na montaż monitorów LCD/LED w konfiguracji 2x2. Proponowany uchwyt biurkowy na 4 monitory wyróżnia się bardzo wysoką estetyką wykonania, atrakcyjną ceną oraz podwyższoną funkcjonalnością, dzięki której jest w stanie sprostać oczekiwaniom wymagających użytkowników, takich jak: graficy komputerowi, programiści czy analitycy.

Jednym z największych atutów uchwytu do biurka w wersji LC-UB 427 Elegant jest możliwość odpowiedniego dopasowania ekranów zamocowanych monitorów do wysokości i kierunku wzroku użytkownika. Pozwala na to wszechstronna regulacja, która obejmuje m.in.: regulację kąta pochylenia (zakres 15 stopni - zintegrowane przeguby kulowe), regulacja kąta obrotu (360 stopni), regulacja wysokości oraz regulacja odległości pomiędzy zamocowanymi monitorami.

Istotną właściwością użytkową uchwytu do 4 monitorów LC-UB 427 Elegant jest możliwość bezproblemowego dopasowania do konkretnego modelu monitora jaki chcemy na nim zawiesić. Jest to możliwe dzięki wysuwanym adapterom z otworami montażowymi w standardzie VESA (maksymalnie 100 x 100 mm), które pasują do większości dostępnych w handlu monitorów LCD/LED z ekranami o przekątnej od 13 do 27 cali. Z myślą o zapewnieniu maksymalnej wygody instalacji monitorów, uchwyt biurkowy do 4 monitorów LC-UB 427 Elegant wyposażono w poziomicę oraz specjalne zaciski do prowadzenia kabli. Prezentowane mocowanie do monitorów charakteryzuje się także estetycznym wykończeniem w kolorze srebrnym. Montaż uchwytu do biurka odbywa się przy pomocy wygodnego w użyciu imadełka.