uchwytlcd.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Uchwyt TV do montażu ściennego

Strona główna  »  Artykuły  »  Uchwyt TV do montażu ściennego


Uchwyt TV do montażu ściennego
Posiadasz telewizor LCD/LED z dużym ekranem i chcesz go bezpiecznie zamontować na ścianie. Po zamocowaniu telewizora na uchwycie ściennych, chcesz mieć możliwość regulacji kąta pochylenia, obrotu oraz odległości ekranu od ściany? Jeśli tak, to uniwersalny uchwyt do telewizorów LCD/LED Vivanco MA8050 (33395) jest idealną propozycją dla Ciebie.

Uchwyt ścienny do TV Vivanco MA8050 (33395) doskonale nadaje się do współpracy z dużymi i ciężkimi telewizorami. Bezproblemowe dopasowanie do posiadanego przez nas modelu TV zapewniają otwory montażowe w standardzie VESA, z kolei solidna konstrukcja gwarantuje optymalne bezpieczeństwo dla telewizorów o wadze do 50 kg. Ze względu na zakres rozstawu otworów montażowych (maksymalnie 800 x 400 mm), mocowanie TV Vivanco MA 8050 jest szczególnie polecane do ekranów o przekątnej od 46 do 80 cali (niezależnie od producenta). Dzięki regulowanej konstrukcji mocowanie TV Vivanco MA 8050 pozwala na swobodną regulacją kąta obrotu, pochylenia oraz odległości ekranu od powierzchni ściany (podwójne ramię). Pozwala to na optymalne dopasowanie ekranu telewizora do położenia wzorku widza (maksymalny komfort oglądania filmów i telewizji).

Dodatkowym atutem omawianego wieszaka TV jest wygodne zarządzanie kablami oraz wysokie jakości tytanowe wykończenie. W komplecie znajdziemy także niezbędne akcesoria montażowe.