uchwytlcd.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Niedrogi uchwyt TV z regulacją

Strona główna  »  Artykuły  »  Niedrogi uchwyt TV z regulacją


Niedrogi uchwyt TV z regulacją
Z przyjemnością prezentujemy niedrogi uchwyt TV z regulacją LC-U9R1 55, który dzięki przemyślanej konstrukcji może być wykorzystywany do ściennego montażu większości średniej i dużej wielkości telewizorów LCD/LED/Plazma. Uchwyt do telewizorów LC-U9R1 55 na tle innych tej klasy produktów wyróżnia się za sprawą najwyższej estetyki wykonania, która doskonale komponuje się z nowoczesnym wystrojem pomieszczeń i współgra ze stylistyką współczesnych telewizorów LCD/LED/Plazma.
 
Jako, że jest to uchwyt TV uniwersalny, może być stosowany do montażu telewizorów większości producentów. Na jego wyposażeniu znajdziemy otwory montażowe w standardzie VESA (maksymalnie 400 x 400 mm), które pasują do zdecydowanej większości telewizorów z ekranami o przekątnej od 32 do 55 cali. Oczywiście uchwyt ścienny do TV LC-U9R1 55 został wykonany z wytrzymałych materiałów, które nawet pod ciężarem 45 kg nie ulegają odkształceniom i złamaniom, gwarantując tym samym optymalne bezpieczeństwo dla instalowanego telewizora.

Największym jednak atutem mocowania do TV LC-U9R1 55 jest możliwość odpowiedniego dostosowania położenia ekranu TV do indywidualnych wymagań użytkownika. Pozwala na to regulowana konstrukcja - regulacja obrotu, pochylenia i odległości ekranu od ściany. Dodatkowym plusem prezentowanego produktu jest zarządzanie kablami (możliwość łatwego uporządkowania przewodów połączeniowych).